KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7383640
nr 738 3640
Akvarell
man med cigarett, signerad -54, motivets mått: 32x47
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:45:40
150 kr
250 kr
350 kr